Logistyk SAP (k/m)

Oferta pracy dodana przez: PZP Personel Sp. z o.o., w dniu: 2022-04-19

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i  jego pracodawcę

Logistyk SAP (m/k)

Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Stemwede

Obowiązki pracownika:

  • Optymalizacja procesów biznesowych: rejestracja stanu faktycznego, dokumentacja istniejących procesów, analiza i rozwój zoptymalizowanych procesów
  • Utrzymanie i rozwój wywiadu gospodarczego
  • Tworzenie koncepcji technicznych do wdrożenia w SAP lub innych narzędzi
  • Samodzielne wdrożenie w systemie SAP oraz wsparcie wdrożenia przez konsultantów zewnętrznych
  • Testowanie, dokumentacja, przygotowanie do uruchomienia produkcji, szkolenia,wsparcie użytkowników. Inicjowanie ciągłego doskonalenia stosowanych systemów
  • Wsparcie kluczowych użytkowników drugiego poziomu SAP
  • Interfejs z zewnętrznym dostawcą usług EDIFACT

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie zawodowe w dziedzinie handlu
  • Doświadczenie zawodowe jako kluczowy użytkownik/administrator modułu lub konsultant w jednym z modułów logistycznych SAP (najlepiej SD i LE, alternatywnie FI/CO)
  • Wiedza i doświadczenie w dostosowaniu do potrzeb klienta w systemie SAP
  • Doświadczenie w projektach Business Intelligence
  • Dobre zrozumienie procesów biznesowych oraz wszechstronna wiedza/doświadczenie w zakresie sprzedaży i logistyki
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
  • Podstawowa wiedza na temat EDIFACT
  • Myślenie analityczne, inicjatywa i zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów, sumienność, umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole, orientacja na klienta
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B + auto

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach, umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji pracownika
  • Zakwaterowanie płatne przez pracownika
  • Ubezpieczenia socjalne, zdrowotne dla pracownika i rodziny, opłacanie składek emerytalnych. Wsparcie polsko-niemieckiego koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres

elblag@pzp-personel.pl       www.pzp-personel.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Stemwede

Wynagrodzenie: do negocjacji

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +48552304441, E-mail: elblag@pzp-personel.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKatowice.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty