Doradca Klienta Biznesowego

Oferta pracy dodana przez: Verde Energia sp. z o.o., w dniu: 2021-10-20

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków

- Aktywna sprzedaż do Klientów biznesowych w swoim regionie

- Doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań energetycznych

- Budowanie portfolio Klientów oraz utrzymywanie relacji biznesowych

Nasze wymagania:

- Umiejętności prezentacji i posługiwania się językiem korzyści

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz bardzo dobrze rozwinięte kompetencje komunikacji

- Świetna organizacja pracy i planowania zadań

- Czynne prawo jazdy kat. B

Nasza oferta:

- Stabilną pracę w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę, umowę B2B (trzymiesięczny okres próbny, a po nim możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę)

- Wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży (bez górnego limitu)

- Konkurencyjne, innowacyjne produkty

- Narzędzia do pracy: samochód do celów służbowych z kartą paliwową, laptop, telefon

- Realny rozwój i możliwość realizacji ambicji

O Nas:

Naszą misją jest sprawienie aby świat stał się bardziej zielony. Możemy uczestniczyć w tym na różne sposoby. Jednym z nich jest zapewnienie jak największej liczbie z nas dostępu do energii elektrycznej pozyskiwanej z czystych źródeł. Jeżeli ta idea jest Ci bliska i chcesz przestawić się na bardziej ekologiczne i finansowo uzasadnione źródło energii, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Dysponujemy rozwiązaniami dla domów oraz przedsiębiorstw.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wrocław

Wynagrodzenie: 5000

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: rekrutacja@verdenergia.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKatowice.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty