Operator maszyn produkcyjnych

Oferta pracy dodana przez: Recruitment Headstaffing, w dniu: 2022-02-21

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszych klienów w branży spożywczej, mięsnej jak i piekarniach poszukujemy pracowników z doświadczeniem.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów
  • dbanie o czystość stanowiska pracy
  • zajmowanie się konserwacją urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów
  • naprawianie mniejszych usterek i zgłaszanie większych awarii maszyn

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości jęzkyka angielskiego bądź niderlandzkiego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w niskiej jak i w wysokiej temperaturze
  • Dokładności w wykonywaniu swojej pracy
  • Dostępności na długi okres czasu
  • Motywacji do pracy i elastyczności
  • Umiejętności pracy w zespole

         Oferujemy Ci:

  • Umowę na czas nieokreślony (faza C)
  • Stawkę uzależnioną od doświadczenia zaczynającą się od € 10,91/h + dodatki zmianowe
  • Pracę na długi okres czasu
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość rozwoju poprzez kursy i szkolenia

·        Head Staffing jest holenderską agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w branży spożywczej. Obecnie nasi pracownicy pracują w różnych fabrykach tapas i serów, przemyśle mięsnym i piekarniach przemysłowych.

Jesteśmy przekonani, że najlepszą efektywność i elastyczność zapewniają stali pracownicy. Dlatego też od pierwszego dnia pracy oferujemy naszym pracownikom umowę na czas niekoreślony.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Katowice

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 0031621931835, E-mail: recruitment@headstaffing.nl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKatowice.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty